ÖNE ÇIKAN UYGULAMALAR

Shambala Clinic / Öne Çıkan Uygulamalar

Lazer Lipoliz
Lazer Epilasyon
Cilt Dolgusu
Botoks İstanbul

PLASTİK CERRAHİ

Shambala Clinic Medikal Direktörü

Estetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı
Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu


Shambala Clinic Plastik Cerrah Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu yönetiminde uygulama lisanlı 5 estetisyeni ve 3 masörü ile Maslak Sun Plaza'da hizmet vermektedir.

"Güzellik ifadesi, çoğunlukla fiziksel özelliklerimizi tanımlayan bir kelime olsada, insanın hayata bakış açısı, düşünüş ve davranış şekli, duruşu , çevremizdekilerle nasıl bir etkileşim içinde olduğumuz gibi bizi biz yapan , bizi tanımlayan bir çok özelliği de içinde barındırır. Estetik Cerrah olarak bizler size yalnızca fiziksel anlamda avantajlar sağlayabilirken, güzelliğinizi anlamlandırmak sizlerin elinizde. Güzellik bir kültürdür." Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu

BLOG'TAN YAZILAR

Önerilen Blog Yazıları.

06 Haziran

Lazerle Leke Tedavisi

Yaşlılık, güneş ve diğer birçok nedenden dolayı cildimizde çeşitli lekeler oluşmaktadır. Bugüne kadar birçok medikal ve cerrahi metod leke tedavisinde denenmiştir.

05 Mayıs

Akne Tedavisi

Adı genellikle sivilce olarak bilinen akne en sık görülen cilt problemlerinden biridir. Çoğu kişinin bir dönem hayatında var olan ve bir süre sonra geçen akne'ler, cilt gözeneklerinde.

04 Nisan

Medikal Cilt Bakımı

Dermokozmetik ürünler ile cilt üzerinde uygulanan işlemlerdir. Siyah noktalar ve biriken yağların etkisiyle cansız ve solgun görünen cildi bu etkenlerden arındırmaya yönelik uygulamalardan oluşur.

03 Mart

Bölgesel Zayıflama

Vücudun belli bölgelerinde (bel, basen, göbek gibi) biriken yağ tabakalarının azaltılması ve normale indirilmesi işlemidir. Kişilerin genetik yapılarına göre, günlük yaşantılarına göre..

01 Ocak

Lazer Epilasyon

Vücudun hemen her bölgesinde (göz kapakları hariç) istenmeyen tüylerin lazer ışınlarıyla köklerinden izole edilmesi işlemidir. Lazer ile işlem yapılan uygulamada lazer ışınları toplanarak..

29 Eylül

Burun Estetiği

Burun estetiği yaptırdığınız belli olmuyorsa üzülmeyin!!!? Doğru buruna sahip olmuşsunuz demektir.

İLETİŞİM

Öneri, görüş ve sorularınız için bizimle iletişime geçin.

Maslak Mh. Bilim Sk. No:5 Sun Plaza Maslak / Sarıyer - İstanbul

+90 212 365 59 59

+90 530 202 0800

Özel Aracınız ile Asya Yakasından Geliyorsanız

Özel Aracınız ile Asya Yakasından Geliyorsanız Tem otoyolunu tercih ederseniz; Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü geçtikten sonra, Sarıyer tabelasını takip ederek, Sarıyer kavşağından sağa dönünüz ve Sarıyer istikametine doğru ilerlerken İTÜ Ayazağa metro çıkışını geçer geçmez, BP benzin istasyonu yanındaki Maslak, Ayazağa girişinden yolun karşısına geçin. Köprüden inerken Ayazağa yönüne döner dönmez ilk sağdan girip 50 Mt ilerleyin. Ve Yeşil cam kaplı Plaza (SUN Plaza) 'dasınız. Reception'dan Shambala Clinic'e anında yönlendirileceksiniz. Özel aracı ile gelen hastalarımız için ÜCRETSİZ otoparkımız mevcuttur.

D100 (E5) otoyolunu tercih ederseniz,

D100 (E5) otoyolunu tercih ederseniz, Boğaziçi köprüsünü geçtikten sonra, Levent sapağından sağa dönerek Maslak - Sarıyer istikametine ilerleyin. İTÜ Ayazağa metro çıkışını geçer geçmez, BP benzin istasyonu yanındaki Maslak, Ayazağa girişinden yolun karşısına geçin. Köprüden inerken Ayazağa yönüne döner dönmez ilk sağdan girip 50 Mt ilerleyin. Ve Yeşil cam kaplı Plaza (SUN Plaza) 'dasınız. Reception'dan Shambala Clinic'e anında yönlendirileceksiniz. Özel aracı ile gelen hastalarımız için ÜCRETSİZ otoparkımız mevcuttur.

Özel Aracınız ile Avrupa Yakasından Geliyorsanız

Özel Aracınız ile Avrupa Yakasından Geliyorsanız Tem otoyolunu tercih ederseniz; Fatih Sultan Mehmet köprüsüne gider gibi hareket ederek, köprüden önce Levent - Maslak - Sarıyer tabelasını takip ediniz ve Maslak - Sarıyer istikametine doğru tam sağdan giriniz. Maslak - Sarıyer istikametine ilerleyerek İTÜ Ayazağa metro çıkışını geçer geçmez, BP benzin istasyonu yanındaki Maslak, Ayazağa girişinden yolun karşısına geçin. Köprüden inerken Ayazağa yönüne döner dönmez ilk sağdan girip 50 Mt ilerleyin. Ve Yeşil cam kaplı Plaza (SUN Plaza) 'dasınız. Reception'dan Shambala Clinic'e anında yönlendirileceksiniz. Özel aracı ile gelen hastalarımız için ÜCRETSİZ otoparkımız mevcuttur.

D100 (E5) otoyolunu tercih ederseniz

D100 (E5) otoyolunu tercih ederseniz, Avcılar - Topkapı - Mecidiyeköy güzergahından gelirken Etiler - Levent sapağından sağa dönünüz. Maslak - Sarıyer istikametine ilerleyerek İTÜ Ayazağa metro çıkışını geçer geçmez, BP benzin istasyonu yanındaki Maslak, Ayazağa girişinden yolun karşısına geçin. Köprüden inerken Ayazağa yönüne döner dönmez ilk sağdan girip 50 Mt ilerleyin. Ve Yeşil cam kaplı Plaza (SUN Plaza) 'dasınız. Reception'dan Shambala Clinic'e anında yönlendirileceksiniz. Özel aracı ile gelen hastalarımız için ÜCRETSİZ otoparkımız mevcuttur.

Metro ile Geliyorsanız

Metro ile Geliyorsanız Taksim - Hacıosman metro hattının İTÜ Ayazağa durağında inerek Plazalar Çıkışından çıkıp, yolun karşısına geçip 50 mt (2 dk) yürüyerek Sol tarafınızda göreceğiniz yeşil cam kaplı Plaza (SUN Plaza) 'ya gelip reception'dan kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile Geliyorsanız

25A Rumeli Kavağı - Beşiktaş
25T Sarıyer - Taksim
29A Derbent Mahallesi - Beşiktaş
29C Tarabya Üstü - Eminönü
Otobüslerini kullanarak İTU Ayazağa durağında ininiz. Plazalar bölgesine geçip, 50 mt (2 dk) yürüyerek Sol tarafınızda göreceğiniz yeşil cam kaplı Plaza (SUN Plaza) 'ya gelip reception'dan kliniğimize ulaşabilirsiniz.